Haberler / Tüm Haberler

 • Ulpatek, Cleanroom Fuarı’nda yeni filtrelerini tanıttı! / 10 Eyl 2015, Perşembe

  Ulpatek Filtre, kurulduğu günden bu yana ilaç, sağlık ve gıda sektöründe yer alan firmalara temiz hava ve filtrasyon konularındaki bilgi ve deneyimlerini aktararak mühendislik çözümleri sunmaya devam ediyor.

  Alanında özveri ile çalışan 90 kişilik ekibi ile iklimlendirme sistemlerinde kullanılan uluslararası standartlara uygun EN779, EN822 kaba, orta, hassas, EPA, HEPA, ve ULPA filtrelerin üretimini alanındaki en gelişmiş makineler ile Esenyurt’ta yer alan tesisinde üretiyor.

  Ulpatek, Cleanroom'da yerini aldı.

  Cleanroom Fuarı’nda yerini alan Ulpatek, yurtiçi ve yurtdışı müşterilerini yeni geliştirdiği ürünlerin avantajları konusunda bilgilendirme fırsatı buldu. Aldığı olumlu geri dönüşler ile bu yeniliklerin kısa zamanda projelerde yerini alacağını da gördü.

  Firma, özellikle Temizodalarda tercih edilen jel dolgu contalı Hepa ve Ulpa filtrelerinin projelerde uygulanabilirliğini arttırdı. Son kullanıcının ihtiyacına göre teknik alandan veya mahalden değiştirilebilir filtre modellerini yeni tasarım ile birlikte geliştiren Ulpatek, standart ürünler için ihtiyaç duyulan bakım sürelerinin kısalmasını sağladı.

  Ulpatek, Cleanroom'da yerini aldı.

  Özellikle değiştirilebilir filtreli davlumbaz filtre ünitesi büyük ilgi çekiyor. Ulpatek üretimini yaptığı ürünlerden olan güvenli filtre değişim kabini, pozitif ve negatif basınçlı olarak çalışan laminer flow ünitesi ile hava filtrelerinden sonra bu ürünlerin de yurtdışı firmalarından temin edilmesine gerek kalmadığının son kullanıcılardan aldığı olumlu geri dönüşler ile bir defa daha kanıtlamış oldu.

  Haberin devamı...


Hava Filtreleri

Hepa Filtre, Karbon Filtre, Temiz oda,

Torba Filtre, Kaset Filtre, Panel Filtre, Kompakt Filtre